Kiekvieną pavasarį šauniausi Prienų rajono ketvirtokai, lydimi savo mokytojų, susirenka  į kasmetinę, tradicinę rajoninę ketvirtokų „Žinių šventę“.

Šiemet garbė organizuoti šį renginį teko Klebiškio pagrindinei mokyklai. Ruošdami šią linksmą šventę uoliai dirbo pradinių klasių mokiniai ir mokytojai: priešmokyklinio ugdymo grupės mokytoja R. Marcinkevičienė, pradinių klasių mokytojai R. Pačėsienė, R. Juodienė, A. Varanauskienė, R. Židonis ir muzikos mokytoja R. Žibienė. Į šventę atvyko svečių iš 12 rajono mokyklų: 12 mokytojų ir 18 mokinių. Taip pat apsilankė  Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė R. Pavlavičienė ir Švietimo centro metodininkė V. Lėckienė.

Šventės pradžioje sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorius J. Kirkliauskas ir Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė R. Pavlavičienė. Nuotaikingu koncertu svečius pasveikino mokyklos pradinukai. Mokiniai deklamavo eilėraščius, dainavo, vaidino, šoko, grojo dūdelėmis.      

Na, o ketvirtokams teko įveikti įvairiausius išbandymus. Jie pagal abėcėlę kūrė pasakas, dėliojo dėliones-paveikslus, suko galveles spręsdami matematikos galvosūkį, raidžių labirintuose ieškojo švenčių pavadinimų, mokėsi šokti.

Šventės pabaigoje Švietimo centro metodininkė V. Lėckienė dar kartą pasveikino visus šauniausius ketvirtokus, jų mokytojus ir apdovanojo juos padėkos raštais.

Renginio metu netrūko geros nuotaikos, įspūdžių, visi susirado naujų draugų.

 

R. Židonis, IV kl. mokytojas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close