Prienų rajono policijos vadovo dėmesys pagarbos vertiems kolegoms

Sausio 20 dieną Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prienų rajono policijos komisariato (toliau – Prienų r. PK) viršininkas Dainius Janavičius pagerbė Prienų r. PK pareigūnus ir visuomeniškus piliečius.

Nuoširdžiai padėkojo pareigūnams už nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą. Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Inai Raškevičienei įteikė inspektoriaus laipsnį žyminčius antpečius ir linkėjo, kad jie būtų ne paskutiniai… Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams Gintarui Vaitulevičiui, Kastyčiui Dzedzevičiui, tyrėjui Gintarui Žekevičiui, Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Kristinai Banionienei įteikė padėkos raštus už operatyvumą atskleidžiant ir tiriant pavojingas visuomenei nusikalstamas veikas. Neliko nepastebėtas ir vienas iš aktyvių bendruomenės narių – Rimantas Banionis. Už pilietiškumą jis pagerbtas padėkos raštu.

D. Janavičius palinkėjo kolegoms ryžtingumo, aktyvumo, iniciatyvos, atliekant jiems pavestas svarbias pareigas.

Alytaus apsk. VPK Prienų r. PK inf.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close