Juodbūdžio žmones suburia draugystė

Juodbūdžio bendruomenė ne atsitiktinai pasirinko pavadimą „Draugystė“. Jau antrą dešimtį skaičiuojanti, visus kaimo gyventojus suburianti bendruomenė draugiškai sprendžia visas problemas, pastebi kaimyno džiaugsmus ir negandas. Gražiausios metų šventės visad sukviečia į bendruomenės patalpas būrius jaunų ir vyresnių kaimo žmonių. Dalyvaudama Prienų VVG projekte, bendruomenė gražiai suremontavo savo patalpas ir šiltai pasitinka kiekvieną. Čia prie eglutės sukviečiami visi kaimo vaikai, kurie sulaukia Kalėdų Senelio dovanų. Vaikai renkasi ir į susitikimą su Velykų bobute, randa veiklos ir mokinių atostogų metu. Smagios Užgavėnės, Joninės ir kitos šventės pritraukia svečių iš visos seniūnijos ar rajono. Bendruomenės pirmininkė Albina Pranaitienė, subūrusi gražų aktyvių žmonių būrį, siekia, kad nuošalesniame kaime nebūtų kada nuobodžiauti. Ji labai džiaugiasi Ilonos Miklaševičienės, Jolitos Kairiūkštienės, Reginos Aukštakalnienės, Evaldo Skiečiaus ir kitų bendruomenės narių idėjomis, dovanotu laisvalaikiu kaimynų vaikams ir savo kraštui. „Draugystės“ bendruomenė neliko nepastebėta ir Juozo Palionio paramos ir labdaros fondo, kuriam vadovauja Edita Palionytė. Šis fondas visada pastebi aktyvius žmones, palaiko jų iniciatyvas, domisi problemomis ir dalinasi rūpesčiais. Nuoširdų ačiū bendruomenės nariai taria J Palionio labdaros ir paramos fondui už padovanotą šaldytuvą, spinteles. Graži dovana ne tik sušildo širdis, bet įžiebia naujas idėjas ir skatina plėsti bendruomenės veiklą. Visas bendruomenės gyvenimas priklauso nuo pačių žmonių, jų aktyvumo, išradingumo ir darbštumo. Palaikomas tokių nuostabių žmonių kaip Andrius Palionis, Edita Palionytė, ir mažiausių kaimų gyvenimas tampa labiau įdomus ir patrauklus. Todėl nuoširdus ačiū už įvertinimą, už pagarbą mažiems, bet labai reikšmingiems darbams, kuriuos atlieka bendruomenė gražindama savo kraštą. Ačiū J. Palionio labdaros ir paramos fondui už tai, kad bendruomenės patalpos tapo dar jaukesnės, o bendruomenės gyvenimas aktyvesnis.

 

Juodbūdžio bendruomenė „Draugystė“

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close