Lietuviai Kalėdoms dovanų nenori

Per šias Kalėdas Lietuvos gyventojams mieliausios yra dvasinės dovanos. Net 80 proc. pažinčių svetainės flirtas.lt apklausos dalyvių atsisakė tobulos, pačios geriausios dovanos. Vietoje jos jie mieliau pasirinktų antrąją pusę. Panaši tendencija išlieka ir gaunant dovanas iš draugų.

 

„Susirūpinę garbingo amžiaus piliečiai sako, kad dvasingumas mirė, tačiau mūsų apklausa atskleidė, kad tai netiesa. Lietuviai labiau vertina santykius, šeimą ir laiką kartu nei materialius daiktus. Pastarieji yra skirti daryti įspūdi aplinkiniams, o emocijos, jausmai ir santykiai yra geriausia dovana. Jie padaro mus iš tiesų laimingus ir priverčia pajausti pilnatvę“, – pataria flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas.

 

Apklausa atskleidė, kad artimųjų bei draugų dėmesys ir laikas kartu yra geriausia Kalėdinė dovana. Net du iš trijų lietuvių mieliau rinktųsi tai negu bet kokią kitą dovaną.

 

Antra populiariausia Kalėdine dovana tapo grynieji pinigai ar dovanų kuponai. Juos pasirinktų tik kas šeštas apklausos dalyvis. Dvigubai mažiau – vienas iš dvylikos – teigė, kad geriausia dovana Kalėdoms jiems būtų materialus daiktas.

 

Apklausos dalyviai kone vienbalsiai įvardino, kad švęsti Kūčias ir Kalėdas jie nori su šeima. Šį atsakymo variantą pasirinko beveik 85 proc. apklaustųjų. Beveik dešimtadalis sakė, tai daryti norėtų su draugais. Likę teigė būsią laimingiausi per šias šventes būdami vieni.

 

Flirtas.lt apklausa buvo atlikta šių metų gruodžio viduryje. Joje dalyvavo 1667 įvairaus amžiaus Lietuvos gyventojai, užsiregistravę bent vienoje pažinčių svetainėje.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close