Turnyro čempionu tapo Kazimieras Senavaitis

Trečiadienį pasibaigė Birštono sporto centro šachmatų būrelio turnyras, skirtas Vasario 16-ajai, Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Turnyre dalyvavo 40 šachmatininkų, kurie pagal savo pajėgumus buvo suskirstyti į 3 lygas. I lygos nugalėtoju ir turnyro čempionu tapo Kazimieras Senavaitis, surinkęs 9 taškus.

Antrąją vietą laimėjo Rimutis Mardosas (7,5 taško), o Robertui Travkinui, Birštono gimnazijos vienuoliktokui, pelniusiam 7 taškus, atiteko trečioji vieta.

II lygoje varžėsi 15 dalyvių. Trys prizininkai surinko po lygiai (9,5) taškų, tačiau įvertinus ir kitus rodiklius, pirmoji vieta atiteko Pauliui Černevičiui, antroji – Raimondui Karveliui ir trečioji – Steponui Bražinskui.

III lygoje dalyvavo 9 žaidėjai. Po įtemptos kovos pirmąją vietą laimėjo Birštono gimnazijos ketvirtokas Kajus Užkurnis, antroji atiteko penktokui Arminui Klebauskui, trečioji – irgi ketvirtokui Kiprui Tamašauskui.

Atkakliausio žaidėjo titulas ir medalis buvo įteiktas Linui Andriekui, o paskatinamasis – Brigitai Žiūkaitei.

Apibendrindamas turnyro rezultatus treneris Kazys Lukošius pasidžiaugė, kad šį kartą buvo panaudotos rokiruotės, kurių metu stipresni žaidėjai buvo perkelti į aukštesnę lygą. Kurie nepabijojo susirungti su labiau patyrusiais kolegomis, tie sužaidė gerai, įgijo daugiau pasitikėjimo savimi ir vertingos patirties. Treneris pagyrė visus, kurie stengėsi ir buvo atkaklūs, reguliariai lankė treniruotes.

Treneris pradžiugino auklėtinius pranešdamas, kad netrukus turės savo patalpas stadione po tribūnomis, o taip pat priminė, kad jau reikia ruoštis velykiniam turnyrui bei draugiškiems susitikimams su kitų mokyklų ir miestų šachmatininkais.

Sporto centro direktorius Saulius Smailys pasveikino žaidėjus su sėkmingu turnyru, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės nepriklausomybės atgavimo dienai. SC vadovas sakė, kad kitas turnyras jau turėtų vykti naujose patalpose, kur bus patogiau treniruotis patogesniu laiku, nereikės kraustytis iš vienos vietos į kitą.

S. Smailys šachmatininkams papasakojo apie savivaldybės vykdomus projektus ir kasmet sudaromas vis geresnes sąlygas užsiimti mėgstama sporto veikla.

SC direktorius ir treneris K. Lukošius turnyro nugalėtojams įteikė padėkos raštus, medalius ir prizus.

Stasė Asipavičienė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close