Intriguojanti komedija „Bus sunku…“ lankysis Prienuose

Stulbinamo populiarumo susilaukusi „Domino“ teatro komedija „Bus sunku…“ sausio 31 dieną atvyksta į Prienus. Iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks abejingų, o scenoje intriguojančius personažus kurs geriausi šalies atlikėjai.

Žiūrovai scenoje pamatys susipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis. Komedijos personažus kurs Inga Valinskienė, Saulius Siparis, Sakalas Uždavinys, Justė Zinkevičiūtė ir kiti. Spektaklio režisierius Adolfas Večerskis.

Komedijos režisieriaus Adolfo Večerskio teigimu, spektaklyje atsispindi pagrindinės su žmonių santykiais susijusios problemos. „Komedijoje šmaikščiai perteikiami romantiški santykiai tarp žmonių, kuriuos skiria kelios dešimtys metų. Spektaklyje daug dėmesio skiriama žmogaus pasirinkimui. Žiūrovas galės susimąstyti, ar visgi penkiasdešimties metų ribą perkopęs vyras, užmezgęs romantiškus santykius su dvidešimtmete, padarė nusikaltimą? Ar vyresnė moteris deklaruodama, kad tik jaunesnis vyras gali jai atnešti laimę, yra teisi?“ – teigia A. Večerskis.

Spektaklio veiksmas neišeina iš vieno buto ribų, tačiau tai erdvė, kurioje netrūksta aistros ir kartu meilės šipulių. Į šeštą dešimtį įkopusio dėstytojo Eduardo jausmai dvidešimtmetei studentei Sarai sukelia nenuspėjamų veiksmų grandinę. Vyras nori nutraukti ateities neturinčius santykius, tačiau pasirodo, kad tai nėra tokia lengva užduotis, kai netikėtai į svečius užsuka buvusi žmona Marion norėdama pranešti apie užsimezgusius rimtus santykius su gerokai jaunesniu vyru. Ir viskas čia tik prasideda. O išspręsti visą šią painiavą „Bus sunku…“.

Komedija „Bus sunku…“ Prienų kultūros centre jau sausio 31 d. 18 val.

 bs_10x10-prienai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close