Skriaudžiuose įžiebta eglutė apšvietė, ko gero, geriausią dovaną mažiesiems

Per pasaulį ritantis kalėdinių eglučių įžiebimo bumui, gruodžio 9 d. šventinė žaliaskarė įžiebta ir Skriaudžiuose. Tiesa, tai buvo daugiau negu įžiebimas.

 

Skaičiuojant paskutines akimirkas iki eglutės įžiebimo, į šventę atskubėję mažieji labiau darėsi ne į pačią eglutę, o į šalia jos išdygusias naujas sūpynes, žaidimams ir laipiojimui skirtus įrenginius. Įvairios, kūrybiškos, naujos sūpynės išdygo senosios žaidimų aikštelės vietoje. Tiesa, anksčiau čia vaikai galėjo džiaugtis tik įmantriai išdėstytomis ir į žemę įkastomis panaudotomis įvairių transporto priemonių padangomis. Nuo šiol, įgyvendinus projektą „Viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas Skriaudžių kaimo gyventojų laisvalaikio reikmėms“, vaikai galės žaisti, suptis ir karstytis jau patrauklesnėje aikštelėje.

 

Įžiebus eglutę, o LR Seimo nariui Andriui Palioniui, projekto koordinatorei, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorei Virginijai Naudžiūtei, Skriaudžių pagrindinės mokyklos direktorei Renatai Liagienei bei „Ežerėlio vaivorykštė“ atstovei perkirpus naujos žaidimų aikštelės atidarymo juostelę, į aikštelę plūstelėjo vaikai. Vieni skubėjo išbandyti sūpynes, kiti tėvelių padedami skubėjo ant ką tik įžiebtos eglutės pakabinti atsineštą žaisliuką.

 

Tiesa, dėl darganoto oro ir stipraus vėjo mažieji negalėjo ilgai džiaugtis sūpynėmis, todėl visi šventės dalyviai ir svečiai sugužėjo į šalia esantį Veiverių kultūros ir laisvalaikio centrą (KLC), kur jų laukė šilta arbata ir gausios vaišės.

 

Čia Skriaudžių kaimo bendruomenės pirmininkė Raminta Grėbliauskienė papasakojo, jog įgyvendinus projektą „Viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas Skriaudžių kaimo gyventojų laisvalaikio reikmėms“ parkelyje, esančiame greta Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro, įrengta poilsiui ir vaikų žaidimams skirta viešoji erdvė.

 

Šio projekto vertė, įskaitant ir paramą natūra, – daugiau nei 7000,00 eurų. Finansinę paramą projektui įgyvendinti skyrė LR žemės ūkio ministerija, Prienų rajono savivaldybė, Skriaudžių kaimo bendruomenė. Už finansinę paramą įsigyti 4 vaikų žaidimų aikštelės įrenginiai (multifunkcinis žaidimų kompleksas, virvinė laipiojimo piramidė, karuselė ir spyruoklinė sūpynė) ir sumokėta už jų montavimo darbus.

 

Rėmėjai ir savanoriai padėjo įrengti viešosios erdvės apšvietimą, žaidimų aikštelės dangą, sutvarkyti aplinką, pagaminti du dekoratyvinius suolelius, skelbimų lentą ir šiukšlių dėžę. 2 lauko šviestuvus skyrė UAB „Energetikos tinklų institutas“, aikštelės pagrindui reikalingo žvyro – Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Cezaras Pacevičius, medienos suoleliams pagaminti – UAB „Skriaudžių medis“ (vadovas Gedeminas Senkus).

 

Prie šio projekto prisidėjo itin daug Skriaudžių gyventojų bei čia dirbančių žmonių. Už pagalbą įgyvendinant projektą skambėjo padėkos Virginijai Naudžiūtei, Ramintai Grėbliauskienei, Loretai Krušinskienei, Vaidui Mitrikevičiui, Andriui Baltakojui, Jelenai Alenskienei, Renatai Liagienei, Rūtai Naujokaitei ir Monikai Grėbliauskaitei.

 

Renginio metu už pagalbą kuriant jaukią aplinką mažiesiems Skriaudžių gyventojams padėkota ir Vytautui Alenskui, Laimutei Baltakojei, Valentinui Bačkauskui, Erikui Grėbliauskui, Tomui Gustaičiui, Arminui Škėriui, Modestui Matusevičiui, Modestui Urbaičiui, Viktorui ir Aleksandrui Pijadin, Editai ir Dariui Kubiliams, Audriui Liagui, Kostui ir Marytei Lefikams, Gediminui Naujokui, Januševičiui Valiui, Vyšniauskui Antanui, kun. Arūnui Simonavičiui, Irenai ir Arvydui Tumaičiams bei Prienų r. Skriaudžių pagrindinei mokyklai ir Veiverių kultūros ir laisvalaikio centrui.

 

Dalinant įspūdžiais apie naują žaidimų aikštelę bei ką tik sužibusią žaliaskarę, į Veiverių KLC atskubėjo ir Kalėdų Senelis, kuris mažiesiems ne tik padalino saldžių dovanų, bet ir padovanojo įspūdžių pilną vakarą.

 dsc_3200

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close