home Bendruomenė Senelių šventė Jiezne

Senelių šventė Jiezne

  Saulėtą bei sniegu pasidabinusį gruodžio 2d. rytą į Jiezno gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupę rinkosi gana neįprasti svečiai. Pasidžiaugti savo anūkėliais sugužėjo seneliai – jie rinkosi į senelių šventę „Mano mielieji seneliai“.

  Vaikučiai kartu su savo mokytoja Jurgita bei muzikos mokytoja Vilija kruopščiai bei atsakingai ruošėsi šiam rytmečiui: mokėsi dainuoti, šokti, deklamuoti, parengė senelių portretų parodėlę. Mažieji „artistai“ taip atsidėkojo bei pagerbė savo senelius už jų suteikiamą gėrį, meilę, šilumą. Šaunieji seneliai nenusileido mažiesiems savo aktyvumu šokant bei žaidžiant.

  Po aktyvios veiklos visi susėdo prie vaišių stalo. Išeidami svečiai dėkojo mokytojai už išskirtinį dėmesį bei šilumą. Visų nuotaika buvo puiki!

 

Gustės mama Greta

 

20161203_065445

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close