Renatas Jakaitis pelnė du apdovanojimus

Gegužės 16 d. Lietuvos Vyriausybės rūmuose buvo apdovanoti geriausi gamtos fotografai. Fotografijų konkurse „Gintarinis žaltys 2011“ savo darbus pristatė daugiau nei 100 fotografų, kurie  varžėsi dėl pagrindinių nominacijų: „Geriausios fotografijos“ ir „Geriausio fotografo“. Abu garbingiausi titulai atiteko Nemuno kilpų regioninio parko ekologui  Renatui Jakaičiui  už fotografiją „Smalsus vilkis“. Gamtą, gyvūnus ir paukščius Renatas fotografuoja jau daugiau kaip 15 metų. Ne viena fotografija yra pelniusi apdovanojimus.


„Naujojo Gėlupio“ informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close