Kūrybingas žmogus išsilieja ne tik plunksna popieriaus lape

Kiekviena verslo naujiena– tartum šviežio oro gūsis miestui, o žmogui – savęs pažinimo, naujų potyrių, neribotų augimo galimybių kelias. Šiuo keliu po ilgų ieškojimų nusprendė pasukti jautrios meniškos sielos pedagogė, kūrėja Rasa Zdanevičienė, J. Brundzos gatvėje atidariusi kosmetikos ir sveikatinimo prekių parduotuvę-saloną „Rasa“.

Į parduotuvės-salono įkurtuvių iškilmes jaukiame Rasos ir Eimučio Zdanevičių draugų, bičiulių ir įmonės TianDe atstovų ratelyje atvyko ir Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius. Jam buvo suteikta garbė su parduotuvės-salono „Rasa“ įkūrėja R. Zdanevičiene perkirpti atidarymo juostelę. Su plojimais pažiro ir monetų sauja laimei ir sėkmei.

Vicemeras pasidžiaugė naujos įstaigos ir dar vienu verslo žingsniu į miestą ir rajoną. Jis linkėjo, kad žmonės, drąsiai keičiantys savo gyvenimo kelią, būtų užkrečiamas pavyzdys krašto žmonėms. „Kuriantys žmonės yra mūsų krašto ir visos šalies pagrindas“, linkėdamas nuoširdžiai tikėti savo darbu ir nebijoti pasitaikysiančių sunkumų bei pažadėdamas palaikymą verslo naujokę drąsino A. Marcinkevičius.

Iš tiesų, žinant, kad tokiame mažame mieste yra ne viena kosmetikos prekių parduotuvė, visai šalia – Kaunas su išplėtota grožio industrija, dar viena giminingo verslo sritis – rimtas iššūkis grožio rinkoje veikiančiam verslui. Tačiau visi TianDe kompanijos atstovai tiki sėkme Prienuose, nes būtent kompanijos TianDe asortimente yra unikalių, kitų kompanijų negaminamų produktų.

Natūralu, jog yra ir abejonių, nerimo, kyla dešimtys klausimų. Ir visada drąsiau, kai šalia yra kažkas, kas padeda, palaiko. R.Zdanevičienė dėkojo savo verslo partneriams – Jūratei Sadzevičienei, Kauno TianDe centro vadovei, Džiuljetai Bulovič, TianDe atstovei Lietuvai, Vitaliui Vasiliauskui, masažo ir sveikatos konsultantui, kolegai iš kompanijos TianDe, kurie išmokė verslo pradžiamokslio ir lydi verslo keliu, įsikurti padėjusioms kolegėms Aušrinei ir Editai, artimiausiam gyvenimo palydovui ir didžiausiam rėmėjui vyrui Eimučiui, draugams ir visiems, kurie susidomėjo nauju prekės ženklu.

Nors kūrybos plunksnai liko mažiau laiko, Rasa patikino ir toliau išliksianti kuriančiu žmogumi. Juk ir naujas verslas – tai iššūkis, labai susijęs su kūryba. Neatsitiktinai šalia erdvės kosmetikos produktams yra ir kita, dar neišnaudota, erdvė, kurią verslininkė vadina „galimybių sale“, joje ilgainiui taip pat kažkas atsiras. Galbūt ji bus išnaudota moterų poreikiams, profesionalų konsultacijomis, o gal moterų klubo susitikimams. „O gal įkurti vyrų klubą?“ – pašmaikštavo vienas iš svečių.

Šias ir kitas drąsias idėjas išsakė, siūlė, skatino įgyvendinti parduotuvės-salono įkurtuvių šventės svečiai – grožio ir sveikatos korporacijos TianDe vadovai, verslo partneriai iš kitų miestų, vietiniai kolegos verslininkai, draugai. Visi sveikinusieji linkėjo Rasai daug gražių norų, siekių, viską daryti su tokiu pačiu nuoširdumu, kaip ir kuriant, bendraujant su žmonėmis, nebijoti rizikuoti, o susidūrus su sunkumais – tikėti, kad jie laikini.

Svečiams parduotuvės-salono šeimininkė surengė loteriją, kurios visi bilietai buvo laimingi.

 

Pristatytas ir daug kam dar nežinomas kosmetikos prekių ženklas

TianDe– jauna, energinga ir perspektyvi MLM kompanija, įkurta 2006 metais Barnaule (Rusijos rytuose, Sibire). Europos rinkoje dar tik 5 metai, tačiau jau daugelyje šalių įgijo vartotojų pripažinimą. TianDe įvertinta trimis kokybės sertifikatais. „Tiande“ – išversta iš kinų kalbos – tai Dangaus tobulumas. „Tian“ – grynumo simbolis, didybė ir nusišalinimas nuo žemiškų dalykų. „De“ – natūralumas, ir tai labai svarbu Rytų kultūroje. „Pasirinkdami šį vardą, mes renkamės ateitį: siekti tobulumo, harmonijos, elegancijos ir grožio, kurie persmelkia visas mūsų veiklos sritis. Mes nešame grožį ir kartu su ja žavesį, sėkmę, naują pasitikėjimo stilių ir gyvenimo filosofiją“, – skelbia kompanijos įkūrėjai.

TianDe produkcija grindžiama kinų medicinos patirtimi, todėl ir produktų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos – augalai, auginami natūraliomis sąlygomis vienoje švariausių Kinijos provincijų – Tibete, ir specialiai apmokyti žmonės tam tikru metu juos renka pagal Mėnulio kalendorių. Net vanduo, naudojamas gamyboje, išgaunamas iš mineralinių šaltinių. Įmonė bendradarbiauja su pirmaujančiomis mokslinėmis laboratorijomis ir kosmetologais-ekspertais, kokybės ir sertifikavimo centrais, pripažintais gydomosios kosmetologijos srityje.

Kompanija gamina daugiau nei 500 rūšių produktų, kurie yra labai įvairūs: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, puikūs kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims bei maisto papildai, gydomieji tepalai ir pleistrai be cheminių priedų, pagaminti augalų ekstraktų pagrindu. Asortimentas parduotuvėje „Rasa“ kuklesnis, tačiau yra galimybė vietoje susipažinti su asortimento katalogu ir išsirinkti pageidaujamų produktų, kurie bus pristatyti į parduotuvę.

dsc_0295

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close