Birštono sveikos gyvensenos klubas ,,Šilagėlė‘‘ dalyvavo grūdinimosi ir sveikatos šventėje „Palangos Ruoniai -2013“

Vasaris – sveikos gyvensenos ir sporto mėnuo, todėl Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ 6 nariai vasario 15 d. išvyko į Palangą dalyvauti grūdinimosi ir sveikatos šventėje „Palangos Ruoniai -2013“.

 

Laiką Palangoje praleidome labai turiningai. Dalyvavome konferencijoje „Sveikatingumo metai- patirtys, virsmai ir idėjos“, žiūrėjome Palangos grubiojo teatro spektaklį „Goodbye, my love“, dalyvavome rytinėse mankštose, išklausėme pranešimus- sertifikuotos EFT (tapingo) instruktorės, tarptautinės AAMET asociacijos narės Sandros Varanavičės tema „Tapingas- emocijų higiena“, „Saviugdos mokykla“ įkūrėjo, TOC sertifikuoto kroučingo specialisto Donato Briko tema „ Pasaulį mes matome ne tokį, koks jis yra, bet kokie esame patys“, „Ann Wigmore“ fondo Lietuvoje direktoriaus, žaliavalgių draugijos nario Pauliaus Jarusevičiaus tema „Maistas gali būti vaistas“. Bėgome prie jūros, kur šauniausios klubo narės Nijolė Juozaitienė ir Laimutė Česnavičienė maudėsi vėsioje jūroje. Atsisveikinimui organizatoriai surengė šventinį vakarą su muzikantu Linu Švirinu ir filmo „Septynių dienų para“ apie sveikuolišką stovyklą trunkančią 7 paras pristatymu.

 

 

 

Birštono sveikos gyvensenos klubo ,,Šilagėlė‘‘ prezidentas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close