Jaunieji šauliai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną

Lapkričio 23 dieną mūsų mokyklos jaunieji šauliai paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną. Jaunieji šauliai vyko į Vilnių stebėti Lietuvos karinių pajėgų karių rikiuotės Katedros aikštėje ir parado Gedimino prospektu. Jaunieji šauliai susidomėję žiūrėjo kaip žygiuoja Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgų ir Šaulių sąjungos būriai, taip pat JAV, Lenkijos, Prancūzijos ir Ukrainos kariai. Turininga, patraukli ir įdomi Lietuvos kariuomenės dienos minėjimo išvyka sustiprino mokinių pilietiškumo jausmą ir meilę Tėvynei.

Prienų r. Balbieriškio pagrindinės mokyklos Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Kęstutis Žilinskas

 new-image

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close