home Bendruomenė “Tėvynę turime tik vieną“

“Tėvynę turime tik vieną“

Žymiausių tautos įvykių datas švenčiame, kad nepamirštume jų lemiamos reikšmės mūsų krašto likimui, kad juos minėdami stiprintume savo dvasią. Vasario 16-oji išskirtinė šventė Lietuvai. Valstybės atkūrimo diena įkūnijo mūsų tėvų ir senelių Tėvynės laisvės, teisingumo ir geresnio gyvenimo siekius.   Vasario 15 d. Šilavoto laisvalaikio salėje vyko renginys „Tėvynę turime tik vieną“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Nuskambėjus „Tautiškai giesmei“, programą skirtą Laisvės kovotojams atliko Šilavoto laisvalaikio salės folkloro ansamblis „Akacija“.   „Istorija yra gyvas, nenutrūkstamas procesas ir tai, kas buvo, įvyko – neturi galutinės, užbaigtos prasmės, o tęsiasi ir vyksta mumyse“ (Just. Marcinkevičius). Šilavoto kaimo žmonių darbai, buitis, tradicijos yra Lietuvos istorijos dalis, kuri užfiksuota fotografijų parodoje „Senasis Šilavotas“. Renginių organizatorė Saulė Blėdienė , pristatyti parodą pakvietė jos sudarytoją, Šilavoto „Davatkyno“ darbuotoją Danguolę Lincevičienę. Idėja surinkti nuotraukas, kurios pasakoja Šilavoto istoriją, kilo gana seniai, sakė D. Lincevičienė. Per ilgą laiką susikaupė daug vertingų nuotraukų ir buvo labai sunku jas atrinkti, nes visos yra vertos pamatyti. Parodoje eksponuojamos 32 fotografijos, simboliškai žyminčios 32 metų (1902-1940)  laikotarpį. Fotografijose įamžinti žmonės, įvykiai, šventės svarbūs Šilavotui ir jo istorijai. Paroda „Senasis Šilavotas“  Šilavoto laisvalaikio salėje veiks iki kovo 10 d.   Renginio „Tėvynę turime tik vieną“ dalyvius reikšmingos šventės – vasario 16-osios proga pasveikino Šilavoto seniūnijos seniūnė Aušra Kazlauskienė.                                                                                                Saulė Blėdienė                                                                               Kultūrinių renginių organizatorė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close