Šventinio turo „Kalėdos kartu“ metu Deivis, Renata ir Vaida aplankys Prienus

Pozityvumu alsuojantis šventinis koncertas „Kalėdos kartu“, kuriam antrus metus iš eilės susivienija auksiniai Lietuvos balsai Deividas Norvilas, Renata Norvilė ir Vaida Genytė, gruodžio 21 dieną aplankys Prienų gyventojus ir miesto svečius. Koncertinis turas skiriamas gražiausiai metų šventei – šv. Kalėdoms, todėl jo metu skambės ne tik autorinės populiariausios šių atlikėjų dainos, bet ir kalėdinės melodijos.

Ypatinga šių metų koncerto staigmena – atlikėjai pasirodys su Prienų meno mokyklos choru. Be to, žiūrovai scenoje pamatys LED ekraną, kuriame bus rodomos specialios projekcijos, kiekvienos dainos metu tarsi perkeliančios žiūrovus vis į skirtingą vietą. Scenografija, kuriama vaizdų, šviesų ir pirotechnikos pagalba, sukurs klausytojams tokią šventinę nuotaiką, kuri neišsisklaidys dar ir šventėms pasibaigus.

 „Geriausios Kalėdos – tai Kalėdos kartu! – šypsosi Deividas Norvilas. – Nors ne pirmus metus šventinį laikotarpį leidžiu scenoje, tačiau suprantu, koks tai ypatingas metas visiems Lietuvos žmonėms, todėl tą jaukią kalėdinę atmosferą aš, kartu su savo šeima bei žaviąja scenos partnere Vaida, stengsiuosi perduoti mylimiems klausytojams. Kuo nuoširdžiausiai kviečiu visus savo gerbėjus Prienuose susitikti su manimi šventiniame koncerte „Kalėdos kartu“ gruodžio 21 dieną, 18 val.“.

 kaledos-kartu-10x10-prienai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close