PREMJERA! Komedija „AMN€ZIJA už 400 000 €“

„Kitoks Teatras“ pristato išskirtinę premjerą su detektyvo elementais – „Amn€zija už 400 000 €” gruodžio 7 d. 19 val. Birštono kultūros centre. Spektaklyje vaidina visiems puikiai žinomi teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždės, dauguma atpažįstami iš populiarių TV projektų – ,,Dviračio šou”, ,,Dar pažiūrėsim”, ,,Pagauk kampą”.

Režisierius – Ramūnas Cicėnas, scenografė, kostiumų dailinkė – Vita Eidimtaitė.

 

Daktaras – Tadas Gryn/Leonardas Pobedonoscevas

Laura – Rimantė Valiukaitė

Rapolas – Zigmantas Baranauskas/Marius Repšys

Marija – Gabija Ryškuvienė-Jaraminaitė/ Toma Vaškevičiūtė

Vyriškis – Balys Latėnas/Ramūnas Šimukauskas

 

Vienas po kito pas daktarą ima lankytis vis keistesni pacientai, o tuomet pradeda dėtis neįtikėtinai keisti dalykai. Netrukus gydytojas rimtai puola į neviltį, baiminasi, ar tik pats nebus apsikrėtęs skleroze, o kaip komplikaciją gavęs dar ir haliucinacijas?!

Pamažu gydytojo kabinete įtampos lygis padidės iki absoliutaus maksimumo, pacientai neprisimins net savo vardo, išvedinės gydytoją iš kantrybės, o tada pradės atakuoti dar sunkesni atvejai, kol taps nebeaišku – išprotėjo visi ligoniai, o gal tik vienas daktaras? Tikra painiava! Netrukus įtampa peržengs padorumo ribas ir neapsikentęs medikas griebsis velnio lašų.

kt_amnezija_100x100_birstonas-12-07-2

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close