home Bendruomenė Užgavėnės N. Ūtoje

Užgavėnės N. Ūtoje

Šią žiemos palydų šventę Užgavėnių persirengėliai pradėjo eitynėmis per N.Ūtos gyvenvietę. Vėliau šventė tęsėsi kiemelyje prie administracinio pastato. Skanius blynus kepė ir visus vaišino N. Ūtos kaimo bendruomenės moterys. Karštomis dešrelėmis vaišino pagrindinės mokyklos šeimininkės. O Astos ir Algio Stadalių ant kelmo virta žirnienė su spirgučiais tikrai visi pasisotino. Po Kanapinio ir Lašininio kovos , po Užgavėnių kaukių prisistatymu ir kitų linksmybių, visiems teko vyti žiemą iš kiemo ,sudeginti Morę ir laukti pavasario. Džiugu, kad Užgavėnes organizuoja visi bendrai, tai  pagrindinė mokykla, kaimo bendruomenė. Visada aktyviai dalyvauja jaunimas, mokiniai.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close