Stalo teniso šeimų turnyre triumfavo broliai Kupstai

Lapkričio 17 d. Prienų daugiafunkciame sporto komplekse (arenoje) vyko stalo teniso šeimų turnyras 2 x 2 „Laikyk raketę vietoj cigaretės“, skirtas Tarptautinei nerūkymo dienai paminėti.

 

Turnyrą organizavo Prienų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (VSB). Turnyro dalyviai bei renginio žiūrovai galėjo biuro specialisčių padedami nemokamai pasitikrinti monoksido kiekį organizme, pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais, pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, sužinoti savo kūno masę ir kūno riebalų procentinį kiekį, pasitikrinti savo sveikatos žinias dalyvaudami viktorinoje ir laimėti Prienų r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro įsteigtus suvenyrus.

 

Turnyre susirungė šeimų duetai bei pavieniai stalo tenisininkai. Po ilgų ir atkaklių varžybų paaiškėjo, jog 2 x 2 šeimų turnyre geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą užėmė Benjaminas Kupstas ir Kristupas Kupstas. Antrąją vietą užėmė Ignas Marčiukaitis bei Mindaugas Marčiukaitis, na o trečiąją prizinę vietą užėmė Tomas Senavaitis ir Dovydas Senavaitis.

 

Vienetų varžybose pirmąją vietą užėmė Giedrius Kunigonis, antroje liko Virginijus Marčiukaitis, trečioje – Kęstutis Vilkišius.

 

Prienų rajono savivaldybės VSB nuolat organizuoja įvairius sveikatinimo renginius, tačiau į juos dažniausiai susirenka tik aktyviausi bendruomenės nariai.

 

Gruodžio mėnesį Prienų rajono savivaldybės VSB visus krašto gyventojus vėl planuoja pakviesti į šventinę neatlygintinos kraujo donorystės akciją.

 

Stalo teniso turnyrą parėmė UAB „Birštono mineraliniai vandenys“, Prienų-Birštono krepšinio klubas „Vytautas“, UAB „D&DM“, UAB „Ringitas“, UAB „Naujasis Nevėžis“, UAB „Trupinys“, Prienų rajono savivaldybė, Prienų kūno kultūros ir sporto centras bei informaciniai rėmėjai.

 dsc_0348

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close