Prieniečiai grįžo su LR Prezidento taure

Lapkričio 20 dieną Kaune vyko EURO FIT LR Prezidento taurės finalinės varžybos. Išbandyti jėgas ir pakovoti dėl pagrindinio prizo – Prezidento taurės susirinko 13 sveikuolių klubų iš visos Lietuvos.

 

Pagrindinį renginio prizą – pereinamąją LR Prezidento taurę – vėl iškovojo Prienų sveikos gyvensenos klubas „Versmenė“, surinkęs net 773 taškus, į finalinį konkursą atsivežęs gausiausią komandą, kurioje buvo 66 dalyviai iš įvairių amžiaus grupių.

Antroji vieta atiteko Panevėžio klubui „Rambynas“, o trečioji – Šiaulių sveikuolių klubui „Šviesuoliai“.

Birštono sveikos gyvensenos klubas šį kartą taip pat nedaug atsiliko nuo prizininkų ir užėmė garbingą ketvirtąją vietą.

Birštoniečiai negrįžo be apdovanojimų – pirmąsias vietas savo amžiaus grupėse laimėjo Vytautas Gedminas ir Greta Gedminaitė, antrąsias vietas – Aldona Žaliauskienė, Kazys Lukošius ir Gytis Kizevičius, o Albinas Zienius ir Stasė Viningienė taip pat buvo apdovanoti taurėmis.

Renginyje dalyvavo ir buvęs Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas, dabar LR Seimo narys Dainius Kepenis, kuris ir įteikė apdovanojimus.

Konkursą kasmet organizuoja Lietuvos sveikuolių sąjunga kartu su asociacija „Sportas visiems“.

dsc_0215-1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close