„Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai…“

Lapkričio 17 d. Išlaužo pagrindinėje mokykloje buvo paskelbta akcija „Padovanokime šilumą mažiesiems ankstukams“. Norinčios megzti moterys rinkosi į vakaronę, kurioje pasakojo prisiminimus apie išgyventas sunkias akimirkas gimus šeimoje ankstukams, o nubraukusios ašarą džiaugėsi, kad nors mezginiais galės sušildyti pačius mažiausius to paties likimo KMUK Neonatologijos skyriaus mažylius. Akcijoje dalyvavo ne tik mokyklos bendruomenės nariai, bet ir išlaužiečiai, vilniečiai, kurie padovanojo siūlų mezgėjoms, o kelios mamytės mielai ruošė vaišes vakaronės dalyvėms, taip prisidėdamos prie akcijos.

Mezginiai gruodžio 22d. keliaus į KMUK Neonatologijos skyrių.

Dėkoju visiems prisidėjusiems siūlais, mezginiais, vaišėmis, geru žodžiu.

 

                        Specialioji pedagogė-logopedė Ramunė Juodsnukienė

20161117_185355

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close