Aleksandro taurė atiteko „Šilagėlės“ duetui

Lapkričio 19 dieną Birštono petankės aikštyne vyko turnyras Aleksandro taurei laimėti. Žaidynėse dalyvavo 5 petankės žaidėjų komandos.

Pirmąją vietą laimėjo „Šilagėlės“komanda, kurioje žaidė Greta Gedminaitė ir Vytautas Gedminas. Antroji vieta atiteko „Kumščiui“ (Mindaugas Matulionis ir Jonas Andreikėnas), o trečiąją vietą iškovojo dažni petankės žaidimo lyderiai – „Ferrum“ duetas Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius.

Ketvirtoje vietoje liko komanda „Juoda balta“, penktoje – „Broliai“. dvejetai.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė petankės klubo prezidentas ir įkūrėjas Aleksandras Gorinas.

20161119_155513

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close