Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Ašmintoje

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lapkričio 14 dieną Ašmintos daugiafunkciame centre prasidėjo 20-oji Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Kiekvienais metais ši savaitė vis kitokia, o šių metų tema – „Ateitis“. Šiaurės šalių bibliotekų savaitė prasidėjo „Šviesos ir žodžio švente“, kurios metu bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė skaitė tekstą iš norvegų rašytojo Stiano Hūlės (Stian Hole) knygelės „Garmano vasara“. Mokiniai klausėsi istorijos apie berniuką, kuris su baime laukia, kada reikės pradėti eiti į mokyklą. Po perskaityto teksto šventės dalyviai noriai dalijosi savo mintimis, prisiminimais, kaip jie laukė savo pirmosios dienos mokykloje, piešė piešinius „Kaip aš įsivaizduoju savo ateitį“.

Lapkričio 18 dieną Ašmintos bibliotekoje vyko viktorina „Ką aš žinau apie Šiaurės šalis“. Mokiniai noriai atsakinėjo į jiems paruoštus klausimus apie Šiaurės šalis. Šventės pabaigoje bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė visus dalyvius apdovanojo Šiaurės šalių bibliotekų savaitei skirtais atvirukais ir saldžiomis dovanėlėmis.

 

Ašmintos bibliotekos bibliotekininkė Rasa Šiugždinienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close