Klubo „Viltis gyventi“ nariai lankėsi operos ir baleto teatre

Lapkričio 18 dieną Birštono onkologinių ligonių klubo „ Viltis gyventi“ nariai kartu su savo kolegomis ir partneriais, kitų visuomeninių organizacijų atstovais, lankėsi Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, kur žiūrėjo Oskaro Koršunovo pastatytą vienintelę Ludwigo van Beethoveno operą „Fidelijus“. Šis puiki opera yra bendras Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro ir Norvegijos Bergeno nacionalinės operos darbas. Operos premjera įvyko 2013 metais lapkričio mėnesį ir šis pastatymas buvo skirtas 200-osioms Norvegijos konstitucijos metinėms paminėti.

Išvykos į Vilnių dalyviai yra dėkingi klubo pirmininkei Anelei Pyragienei, kuri ir suorganizavo šią kelionę kaip padėką visiems už gerą ir nuoširdų darbą šiais metais.

img_2667

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close