Prienų kultūros ir laisvalaikio centras (KLC) pasitinka visus lankytojus atsinaujinęs ir kviečia į naujas parodas.

 

Šįkart vos atsivėrusi nauja Prienų KLC ekspozicijų erdvė pristato ypatingą parodą. Baltai švytinčioje salėje – Nemuno kilpų krašto gyventojams bei svečiams gerai pažįstamos menininkės, keramikės, dailės mokytojos bei politikės Aušros Deltuvienės autorinių darbų paroda „Tai aš…“

Tarp autorinių darbų – ir tapybos darbai, ir stebinantys keramikos kūriniai.

 

A. Deltuvienė neslėpė susijaudinimo. Dažnai rengiamos jos mokinių ir jos organizuojamų konkursų darbų parodos nėra tokios asmeniškos kaip individuali menininko paroda. Kūriniuose, kurie vos telpa į parodą, turi atsispindėti visas gyvenimas.

 

Pasak menininkės, ruošimasis parodai nebuvo lengvas, todėl labiausiai A. Deltuvienė dėkinga savo šeimai, kuri porą mėnesių turėjo tenkintis mažesniu mamos ir žmonos dėmesiu. Tiesa, A. Deltuvienės šeima – labai aktyvi, todėl daugelis jų paskendo savo rūpesčiuose.

 

Pasidžiaugti kartu su menininke į parodos atidarymą atvyko ir jos seserys, draugai, kolegos, meno gerbėjai bei valdžios atstovai.

 dsc_7979

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close