Lietuviškos muzikos konkursas Alytuje

Spalio 22 dieną Alytaus muzikos mokykloje vyko VI respublikinis lietuviškos muzikos festivalis-konkursas „Atlėk sakale“, kuriame dalyvavo įvairūs instrumentiniai ansambliai. Jaunieji lietuviškos muzikos atlikėjai varžėsi 13-oje kategorijų, kurios skirstomos pagal dalyvių amžių ir ansamblio instrumentus. Dalyviai atvyko iš įvairių Lietuvos regionų: Prienų, Alytaus, Druskininkų, Garliavos, Kauno, Klaipėdos, Radviliškio, Šiaulių, Panevėžio, Utenos, Molėtų, Trakų. Šiame konkurse Prienų meno mokyklai atstovavo 3 kolektyvai: 1–2 kl. kanklių ansamblis ir 3–4 kl. kanklių ansamblis: Goda Juozapavičiūtė, Kornelija Žiobaitė, Gabija Olišauskaitė, Smiltė Sabaliauskaitė, Justina Juozapavičiūtė, Silvija Kazlauskaitė, Augustė Bisikirskaitė (mokytojos Jurgita Virbickienė ir Judita Valečkienė) bei akordeonų kvintetas: Alvita Radzevičiūtė, Emilis Butkus, Kamilė Kandrotaitė, Adas Radzevičius, Ilja Sogačiovas (mokytojos Lina Bendoraitienė ir Viktorija Nociūtė). Visi ansambliai buvo suskirstyti į A kategorijas, vienarūšių instrumentų ir B kategorijas, įvairių instrumentų. Prienų meno mokyklos 1–2 kl. kanklių ansamblis A1 kategorijoje iškovojo 3 vietą, 3–4 kl. kanklių ansamblis A5 kategorijoje taip pat iškovojo 3 vietą. Mišrių instrumentų grupėje dalyvavęs akordeonų kvintetas B6 kategorijoje pelnė 2 vietą. Sveikiname konkurso laureatus!
Prienų meno mokyklos akordeono mokytoja Lina Bendoraitienė

akordeonu-kvintetas

kankliu-ansamblis-3-4

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close