Jaunieji šauliai susipažino su Nemuno kilpų krašto istorija (GALERIJA)

Įpusėjus rudeniui į tradicinį žygį po Jiezno bei Punios krašto piliakalnius susiruošė ir jaunieji šauliai.

Tradicinė kelionė prasidėjo prie Butrimonių seniūnijos Gerulių piliakalnio, kur visiems susirinkusiems prisistatė Vyšniūnų bei Butrimonių bendruomenės, skambėjo Vytauto Babravičiaus dainos. Žygio dalyviai išgirdo ir Gerulių piliakalnio istoriją. Susipažinę su Lietuvos istorija, žygio dalyviai pajudėjo Punios link. Gražiu oru keletą valandų keliavę šauliai bei nepabūgusieji įveikti nemažą atstumą pasiekė žygio finišą. Pievoje prie Punios piliakalnio (Margio kalno) jų laukė jau garuojanti šaulių košė bei karšta arbata. Visus džiugino ir akimirkos su V. Babravičiaus nuotaikingomis, patriotinėmis dainomis bei Punios bendruomenės prisistatymas su smalsumą keliančiais pasakojimais apie Punios miestelio bei piliakalnio istoriją. Jauniausius žygio dalyvius itin nudžiugino Lietuvos krašto apsaugos savanorių apsaugos pajėgų karių programa bei jų turimų ginklų paroda. Apžiūrėję ginklus, žygio dalyviai čia pat galėjo išbandyti ir kur kas lengvesnius – orinius ginklus bei savo akies taiklumą. Prie šaudymo stendų nusidriekė ir eilės.

Tradicinį žygį kartu su Jiezno seniūnija organizavo Prienų šaulių 6-oji kuopa. Jai talkino Butrimonių bei Punios seniūnijos, Jiezno bei Butrimonių gimnazijos, Vyšniūnų, Butrimonių ir Punios bendruomenės, A. Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė bei LR Seimo narys Andrius Palionis.

dsc_6354

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close