Birštonas – „Adventur 2013“

Vasario 1-3 d. Vilniuje vyko turizmo paroda „Adventur 2013“, kurioje buvo pristatytas ir Birštono kurortas. Pirmą kartą parodoje vyravo trys temos: Lietuvos kurortai ir miestai, sportas ir aktyvus laisvalaikis bei užsienio šalys.

36 kv. m užimančiame Birštono kurorto stende parodos dalyviams buvo pristatytas Birštono kurorto centrinis parkas, siūloma paragauti Birštone išgaunamo natūralaus mineralinio vandens, o taip pat išbandyti karšto oro baliono krepšį. Parodos lankytojai galėjo prisėsti ant kurorto centrinio parko suolelio, kuris buvo specialiai atvežtas iš Birštono.

Apsilankiusius Birštono stende svečius sveikino savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, merės pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, Savivaldybės administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Birštono verslininkų asociacijos prezidentas Žydrūnas Kazlauskas ir VšĮ „Tulpė“ sanatorijos direktorė Liucija Patinskienė.

Birštono kurorto stendą aplankė garbūs svečiai: Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas, Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė, Ūkio ministerijos atstovai.

Birštono turistines paslaugas pristatė „Versmės“ sanatorijos, viešbučių „Nemuno slėnis“, „Karališkoji rezidencija“ ir „Sonata“, svečių namų „Audenis“ atstovai.

Pirmą kartą parodoje prisistatė ir Birštono muziejus.

Birštono kurorto stende apsilankę parodos dalyviai turėjo galimybę dalyvauti loterijoje. Dauguma dalyvavusiųjų laimėjo sveikatinimo paslaugas arba atostogas Birštone. Prizus įsteigė parodoje dalyvavusios ir juos įsteigusios kurorto įstaigos.

Vasario 1 d. tuo pačiu metu vyko ir kontaktų mugė „Buy Lithuania“, kur Birštono kurortui atstovavo Birštono turizmo informacijos centras. Dalis kontaktų mugėje dalyvavusių paslaugų pirkėjų vasario 6 d. aplankė Birštono kurortą. Svečius lydėjo savivaldybės vicemeras Juozas Aleksandravičius.

Kelionių, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2013“ buvo surengta pirmą kartą. Parodą organizavo Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ kartu su partneriais: Valstybiniu turizmo departamentu prie Ūkio ministerijos, Lietuvos turizmo asociacija ir Lietuvos Respublikos turizmo rūmais.

 

Parengta pagal Birštono savivaldybės informaciją

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close