Konkursas Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus vietai užimti – finišo tiesiojoje

Praėjusią savaitę baigėsi kandidatų į Prienų kultūros ir laisvalaikio centro (KLC) direktoriaus vietą dokumentų pateikimo laikas. Paaiškėjo, jog dėl šių pareigų varžysis tik trys kandidatai.

Tapti Prienų KLC direktoriumi pretenduoja choreografas, ilgametis šokių kolektyvo „Trapukas“ vadovas, šiuo metu laikinai vietoj Neringos Garmuvienės Balbieriškio kultūros ir laisvalaikio centro direktoriaus pareigas einantis Raimundas Markūnas, ilgametė Veiverių kultūros ir laisvalaikio centro jaunimo dainavimo grupės „Cukraus pudra“ vadovė, aktyvi Skriaudžių bendruomenės narė Virginija Naudžiūtė bei choreografė, sportinių šokių klubo „Vilnis“ vadovė, Lietuvos sportinių šokių federacijos C kategorijos teisėja, Prienų krašte neformaliu vaikų ugdymu užsiimanti Sandra Valiūnienė.

Konkursas į Prienų KLC direktoriaus vietą paskelbtas, kai Prienų rajono savivaldybės administracija neigiamai įvertino Džordano Jogimanto Aksenavičiaus veiklą. Šiuo metų Prienų KLC laikinai vadovauja direktoriaus pavaduotoja Ligita Gediminienė .Iš viso Prienų rajone yra penki kultūros ir laisvalaikio centrai – Prienuose, Veiveriuose, Jiezne, Stakliškėse ir Balbieriškyje.

Kas vadovaus Prienų KLC turi paaiškėti jau spalio 11 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close