Pjauti neleido – nuvirto pats. Gerai, kad gerai baigėsi

Trečiadienį Prienų turgaus savininkas Rimvidas Skorupskis sulaukė šalia gyvenančių žmonių skambučio, kad turgaus teritorijoje nuvirto didelis medis. Nuvykęs pamatė, kad tai vienas iš kelių medžių, dėl kurių galimos grėsmės turgaus lankytojų ir prekiautojų saugumui bei leidimo pašalinti jau buvo kreipęsis į savivaldybės specialistus… „Dar 2015 metais prašiau leidimo – nedavė, neva ne mūsų žemė… Ir apskritai, kaip čia susigalvojau kirsti medžius?! Reikia saugoti gamtą. O kad jie gali turgaus metu užvirsti ant žmonių, tai niekis… Po to vėl prašiau 2016 metais – davė tik penkiems medžiams (nes jau pasiskundžiau merui). Šiandien pasirodė, kad ir kiti medžiai gali virsti, nes jie papuvę, turgaus teritorija yra ant durpyno ( turiu padarytus geologinius tyrimus, 6 metrų durpių sluoksnis), medžių šaknys silpnai įsitvirtinę“, – laiške redakcijai rašė R. Skorupskis. Turgaus savininkas sakė ir vėl rašysiąs merui, kad „pajudintų“ atsakingus specialistus.

 Ši problema egzistuoja ne tik Prienuose – Šilavoto bažnyčios teritorijoje taip pat yra tokių medžių, kurie kelia pavojų žmonių saugumui. Dėl šių medžių pašalinimo klebonas taip pat seniai nerimauja, bet jie vis dar stovi…

unnamed-1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close