Projektas “Margaspalvis ruduo” Išlaužo pagrindinėje mokykloje

Visą savaitę priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai, 1 – 4 klasių mokiniai ir dienos centro vaikai dalyvavo projekte “Margaspalvis ruduo”. Kiekvieną savaitės dieną buvo vykdoma vis kitokia veikla: PirmadienĮ mokiniai su klasių mokytojomis stebėjo rudens požymius, antradienį rašė ir iliustravo eilėraščius, trečiadienį – gamino puokštes iš įvairių augalų. Visiems labai patiko gaminti darbelius su tėveliais iš įvairių vaisių ir daržovių. Kiek išradingumo ir fantazijos buvo įdėta: tai ir mašina iš cukinijos, ir avelės iš kalafijorų, ir šokėja iš agurko ir dar daug kitokių. Džiugu, kad kai kurie darbai keliaus į Prienų krašto mugę “Rudens spalvos 2016”. Parodą susidomėję apžiūrėjo visi mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai. Penktadienį vaikai susitiko su miškininku K.Giniūnu, kuris papasakojo apie Lietuvos miškuose augančius medžius, kitus augalus. Projektas baigėsi linksmomis imitacijomis ir rudens vaišėmis.

  Mokytojos A.Balkūnienė ir I.Kisielienė

 dscf6868

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close