Konstitucijos egzaminas Balbieriškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 27 d. mokykloje vyko Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos organizuojamo Konstitucijos egzamino, kurį globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, pirmasis etapas .Mūsų mokykloje egzaminą laikė 62 – 5-10 klasių mokiniai.

 Kodėl jaunam žmogui svarbu išmanyti savo šalies Konstituciją? Konstitucija – pagrindinis mūsų šalies įstatymas. Žinodamas jo esmę, bent šiek tiek jame gaudydamasis, tu jau automatiškai tampi pranašesnis už tą, kuris to nežino. Gyvenime visada pravartu žinoti apie savo teises ir pareigas. Kalbant apie Konstitucijos egzaminą labai tinka principas – „svarbu ne laimėti, o dalyvauti“. Nes kiekvienas egzaminui besiruošiantis ir jame dalyvaujantis automatiškai laimi labai vertingą prizą – žinias.Ištaisius mokinių darbus paaiškėjo,kad tik viena 9 klasės mokinė Greta Vainauskaitė įveikė 25 taškų barjerą ir pateko į II turą. Norisi pasidžiaugti penktokų žiniomis, nors jiems iki pergalės pritrūko keleto taškelių, bet jie Konstitucijos egzamine dalyvavo pirmą kartą ir įrodė, kad auga aktyvūs ,besidomintys savo šalimi, piliečiai.

Mokytoja Reda Valančienė

naujas-vaizdas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close