home Lietuvoje Lietuvės penkiakovininkės iš kariškių pasaulio čempionato parsivežė sidabrą

Lietuvės penkiakovininkės iš kariškių pasaulio čempionato parsivežė sidabrą

Praėjusią savaitę Vokietijoje vyko 2016 metų kariškių pasaulio čempionato šiuolaikinės penkiakovės moterų varžybos, kuriose Lietuvos sportininkės komandinėje įskaitoje užėmė antrąją vietą ir parvežė į Lietuvą sidabro medalius. Lietuvos kariuomenei žaidynėse atstovavo eilinė Lina Batulevičiūtė ir jaunesniosios eilinės Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė, Vilma Juchnevičiūtė ir Ieva Želvytė bei jų treneris Pavel Makarov. Pasak delegacijos vadovo, Karšto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vado pulkininko leitenanto Aristido Gerasimavičiaus, tokį puikų sportininkių pasirodymą lėmė treniruotėse pralietas prakaitas ir intensyvus pasiruošimas prieš finalines varžybas. Asmeninėje įskaitoje iš Lietuvos ketvertuko geriausiai sekėsi j. eil. G. Venčkauskaitei-Juškienei, užėmusiai 8-ą vietą. Puikiai fechtavime sužibėjo j. eil. V. Juchnevičiūtė, laimėjusi devynias kovas iš eilės pridėtiniame raunde. Plk. ltn. A. Gerasimavičius sako, kad šis čempionatas, tai neeilinė patirtis KASP karėms savanorėms siekiant sportinių aukštumų ir plečiant tarptautinio pažinimo akiratį bendraujant su kariais iš keturių kontinentų. 1a

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close