Prienuose pėstiesiems bus saugiau

Prienų r. savivaldybės vadovai dar 2015 metų rudenį nusprendė, kad mieste būtina geriau apšviesti pėsčiųjų perėjas. Esant darganotam ar lietingam orui matomumas prie pėsčiųjų perėjų labai prastas, o tai kelia pavojų saugumui gatvėse.

Šių metų pavasarį buvo sustiprintas apšvietimas prie perėjų, esančių Tyliosios gatvėje, Žemaitės g. bei Dariaus ir Girėno g. sankryžoje, taip pat geriau apšviestos perėjos prie lopšelio-darželio „Pasaka“ ir „Revuonos“ pagrindinės mokyklos.

Šiuo metu UAB „Ordo“ vykdo Prienų seniūnijos užsakymą ir tvarko kitų svarbių perėjų apšvietimą. Geriau apšviestos bus beveik visos Kauno g. perėjos, taip pat perėjos miesto centre, prie „Žiburio“ gimnazijos, prekybos centro „Iki“, vaikų poliklinikos, Revuonos g. ir J. Janonio g., Revuonos g. ir J. Basanavičiaus g. , Naujojo Gyvenimo g. ir J. Basanavičiaus g. sankryžose.

Planuojama, kad net 19 pėsčiųjų perėjų Prienų mieste taps šviesesnės ir saugesnės.

 

Prienų r. savivaldybės informacija

 16_rugsejis_

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close