home Lietuvoje Lietuvos kariai ir toliau teikia pagalbą malšinant gaisrą Radviliškyje

Lietuvos kariai ir toliau teikia pagalbą malšinant gaisrą Radviliškyje

Šiandien, spalio 6 d., tie patys Lietuvos kariuomenės pajėgumai – 20 LDK Butigeidžio dragūnų bataliono karių ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8 – toliau teikia paramą gesinant gaisrą granulių gamykloje Radviliškyje. Vakar sraigtasparnis ant gaisravietės išpylė 79 vandens kriaušes – tai yra apie 200 tūkst. litrų vandens. Dragūnų bataliono karius pakeitę karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai yra likę budėti kareivinėse ir bus pasiruošę pakeisti kolegas iš Dragūnų bataliono. Dėl pagalbos gaisrui gesinti granulių gamykloje Radviliškyje į Lietuvos kariuomenę spalio 5 d. kreipėsi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. Krašto apsaugos ministerijos ir kariuomenės vadovybei priėmus pagalbos prašymą, pagalbai teikti buvo skirtas Karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo poste Kaune budintis Karinių oro pajėgų sraigtasparnis Mi-8 ir Lietuvos kariai. LDK Dragūnų batalionas ir Oro gynybos bataliono būrys kartu su kitais Lietuvos kariuomenės daliniais šiuo metu budi Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių pajėgose. Šios pajėgos yra aktyvuojamas tais atvejais, kai reikia pagalbos civilinėms institucijoms. Taikos meto užduočių pajėgoms šiuo metu vadovauja LDK Butigeidžio dragūnų batalionas. img_0202 img_0150 img_0052 img_0116  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close