home Bendruomenė Meilė, kurią spinduliuojame kitiems

Meilė, kurią spinduliuojame kitiems

Rugsėjo 5 dieną su jauduliu ir meile skubėjome pas savo mokyklos pradinių klasių mokytoją Teofilę Valatkienę. Namuose didžiulė šventė - 90 metų jubiliejus. 1947 metais Teofilė Valatkienė baigė Marijampolės mokytojų seminariją, 1962 atvyko į Prienus ir 29 metus dirbo pradinių klasių mokytoja Prienų 2–ojoje vidurinėje mokykloje. Skaityti, rašyti, skaičiuoti, piešti išmokė daugybę vaikučių. Dalino meilę, gerumą, šilumą, šviesą, patarimus ir pamokymus, globojo ir mylėjo.

Prienų savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas dėkojo už ilgametį ir puikų jaunosios kartos mokymą ir auklėjimą savo pavyzdžiu, linkėjo stiprybės, sveikatos, artimųjų meilės, šilumos, linksmos, džiugios nuotaikos, ilgų gyvenimo metų. „Revuonos“ pagrindinės mokyklos direktorė Ilona Balčiukynienė džiaugėsi mokytojos žvalumu, energija, puikiu humoru ir palinkėjo, kad meilė, kurią išdalino savo mokiniams, kolegoms ir artimiesiems nors dalele kasdien sugrįžtų ir džiugintų jos širdį. Daug padėkos žodžių ir palinkėjimų išsakė kolegos, buvę mokiniai. Prienų „Revuonos“ mokyklos bendruomenė didžiuojasi savo mokyklos pradinių klasių mokytoja Teofile Valatkiene, džiaugiasi jos aktyviu dalyvavimu mokyklos šventėse ir visada laukia mokykloje.

Nors laikas bėga, bet Jūs, Mokytoja, nenustokite tikėjusi stebuklais, skleiskite gerumą, spinduliuokite meile. Tik tuomet laimėsite lenktynes su laiku.

 

Kristina Kravčenko, Prienų „Revuonos“ pagrindinės mokyklos tarybos pirmininkė

 20160905_111603_4

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close