Birštonas gražinasi vasaros sezonui

Artėjant vasaros sezonui kurortas ruošiasi sutikti poilsiautojus ir miesto svečius gražiai pasipuošęs. Miesto tvarkymo tarnybos darbininkai visuose žaliuosiuose plotuose pjauna žolę, moterys  sodina ir prižiūri  gėlynus.

Žolę pjaunantis traktoriukas vis suka ir suka ratus prie sanatorijų, darbininkės sodina ir laisto gėles, ruošia kompozicijas.

Praėjusiais metais Birštono simbolis „banginukas“ buvo įsitaisęs  netoli bažnyčios, prie „Tulpės“ sanatorijos,  dabar jis jau pakeitė vietą ir šildysis prieš saulutę kitur, netoli kurhauzo. Savaitės pradžioje jis pražydo gėlėmis ir traukia praeivių dėmesį.

– Ir šiemet statysime gėlių kupolus J. Basanavičiaus aikštėje, prie bibliotekos. Ruošiamės iš gėlynų išrauti jau nužydėjusias gėles ir jas pakeisti kitomis. Atsiras naujas gėlynas ir Nemuno krantinėje, gėlių vazonai ant stulpų gatvėse,  kompozicijos prie įvažiavimų į Birštoną, – sakė MTT direktorius Algirdas  Kederys, besirūpinantis, kad kurortas būtų švarus ir jaukus, kad čia būtų malonu gyventi patiems birštoniečiams ir gražu miestelyje apsilankantiems poilsiautojams ir turistams.

Einant Algirdo gatve matosi, kad kai kurie privačių namų šeimininkai irgi  gražiai susitvarkė aplinką ir  nusišienavo, o prie namų žydi  puoselėjami darželiai.  Prie senojo pašto pastato iškirstas šabakštynas.   Tačiau dar yra  apleistų plotų, kurie prašosi šeimininko rankos.

Miesto tvarkymo tarnyba palaiko mieste vos ne idealią švarą ir tvarką, tačiau ir patys miestelio gyventojai turėtų daugiau dėmesio skirti aplinkai.

Bevaikštant Nemuno krantine vienas birštonietis apie aplinkos tvarkymą mieste sakė, kad valdžia turėtų pradėti bausti tuos sklypų ir namų valdų savininkus, kurie gadina miesto vaizdą, laiku nenupjauna žolės ir nesusirenka šiukšlių. Ypač tose vietose, kur dažnai apsilanko svečiai : Algirdo gatvėje, prie Druskupio buvusio restorano ir pašto pastato. Juk nesmagu turėtų būti patiems gyventojams, kai svečiai pareiškia pastabas dėl apleistų vietų.

Inga Juronytė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close