Pereinamoji taurė atiteko „Prienų“ medžiotojų klubui (GALERIJA)

Jau šeštus metus Prienų medžiotojų ir žvejų draugija organizuoja Medžiotojų šventę ne tik patiems medžiotojams, bet ir jų šeimų nariams. Šiemet ši graži tradicinė šventė vyko Siponių dvare.

 

Susirinkusiuosius pasveikino vienas iš renginio organizatorių ir rėmėjų, dvaro šeimininkas Andrius Palionis, Medžiotojų ir žvejų draugijos Prienų skyriaus pirmininkas Giedrius Aleknavičius.

Į šventę atvyko Prienų, Sakalo, Lokupio, Jiezno, Barauskinės, Palių, Pakuonio, Išlaužo, Naujosios Ūtos, Balbiergirės, „Šilo“ ir „Ąžuolo“ būrelių nariai, taip pat dalyvavo respublikinis Medžioklinės šunininkystės centras. Netrūko ir garbių svečių, tarp kurių buvo LR krašto apsaugos ministras Juozas Oleka, Seimo aplinkos komiteto narys Gintautas Mikolaitis, Seimo narys, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Bronius Bradauskas, Gamtos prezidentas Raimundas Ribačiauskas, Alytaus aplinkos apsaugos departamento Prienų agentūros vedėjas Česlovas Meržvinskas, kinologas Artūras Šuliauskas bei ginklų ekspertas ir vertintojas Linas Kuzminskas ir kt.

Renginys prasidėjo medžioklės rago gaudesiu, medžiotojų būrelių rikiuote, eisena ir vėliavų pakėlimu. Vėliau medžiotojų laukė sveikinimai, apdovanojimai už nuopelnus ir sėkmės palinkėjimas šioje gražioje šventėje.

Dvarvietės teritorijoje nuo pat ryto virė darbas – medžiotojai ir jų šeimų nariai aktyviai talkino statant palapines, ruošiant ekspozicijas, taip pat gaminant medžiotojų patiekalus. Prie kiekvienos palapinės degė ugnis, o netrukus jau kunkuliavo verdama žvėriena, kvepėjo plovas, ragu ar kitoks gardumynas, kurio aromatas geriausiai atsiskleidžia tik gamtoje, valgant visam būriui.

Ginklų ekspertas L. Kuzminskas medžiotojus pakvietė taksuoti ginklus, supažindino su taisyklėmis, patikrino medžiotojų bilietus, primindamas, kad šiandien bus išbandomi taikliausi ir geriausi ginklai.

Medžiotojai dalyvavo varžybose, kur galėjo išbandyti akies taiklumą šaudant į „stovintį ir bėgantį šerną“, taip pat į skraidančius taikinius (lėkštutes).

Autoritetinga komisija lankė bei vertino rajono medžiotojų ir žvejų būrelių stalus bei stendus. Apdovanojimą už gražiausiai parengtą stendą pelnė „Ąžuolo“ medžiotojų būrelis, tačiau nedaug atsiliko ir kiti, kurių ekspozicijos liudijo apie medžioklės pasiekimus.

Kol vyko šaudymo varžybos, virė sriubos, visi, kas norėjo, galėjo užsiimti širdžiai miela veikla, išbandyti savo jėgas įvairiose rungtyse, taip pat stebėti medžioklinių šunų pasirodymus.

Po visų varžybų ir pramogų jau praalkę visi šventės dalyviai rinkosi prie savo palapinių, kur laukė gardūs pietūs.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą pelnė ir daugiausia taškų (121 tšk.) surinko Prienų medžiotojų būrelis, tiek pat pelnė ir antroje vietoje likęs Lokupio medžiotojų klubas. Trečioji prizinė vieta atiteko Barauskinės būrelio medžiotojams. Nedaug nuo prizininkų atsiliko Pakuonio ir Palių medžiotojų būrelių atstovai.

Medžiotojų šventėje susirinkusiuosius linksmino ir grupė „16 Hz“.

 dsc_3837

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close