home Lietuvoje Lietuva perka papildomą partiją modernizuotų automatinių ginklų G-36 KA4M1 ir 40 mm. granatsvaidžių

Lietuva perka papildomą partiją modernizuotų automatinių ginklų G-36 KA4M1 ir 40 mm. granatsvaidžių

Krašto apsaugos ministerija pasirašė sutartį su Vokietijos bendrove „Heckler & Koch GmbH” dėl dar vienos partijos automatinių šautuvų G-36 įsigijimo. Pagal ją už 12,5 mln. eurų bus įsigyta automatinių šautuvų G-36 ir povamzdinių 40 mm. granatsvaidžių HK269. Visi ginklai Lietuvą pasieks per 2017 metus. „Įsigydami papildomą partiją Lietuvos kariams puikiai pažįstamą ir užsirekomendavusį G-36, Lietuvos kariuomenėje išlaikome vieno pagrindinio šaulio ginklo tipą,“ – sako krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Atsižvelgiant į Lietuvos karių pastabas ir rekomendacijas eksploatuojant šiuo metu Lietuvos kariuomenėje naudojamus G-36, įsigyjami ginklai bus patobulinti. Bus modifikuotos buožės, vamzdžio apsodas ir taikikliai. Modernizuotas ginklas bus vadinamas G-36 KA4M1. Naujieji 40 mm povamzdiniai granatsvaidžiai HK269 nuo šiuo metu naudojamų skiriasi tuo, kad galės būti užtaisomi vamzdį atidarant į abi puses – iki šiol turėti atsidarydavo tik į vieną pusę. hk269_re_sam

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close