home Kultūra KINAS. Biblijos įstorijos: „Mozė“ 1995m.

KINAS. Biblijos įstorijos: „Mozė“ 1995m.

Kai pranašas išpranašavo, jog vergų vaikas taps Egipto princu ir karalystei ateis blogi laikai, Egipto vardu faraonas įsakė nužudyti visus vaikus. Tačiau vienas naujagimis berniukas  vardu Mozė buvo nuplukdytas Nilu ir taip išliko gyvas. Vaikas buvo atrastas ir augo Egipto karaliaus  šeimoje be jokių prisiminimų apie savo tikrają šeimą, kad užaugęs taptu princu. Tačiau vieną dieną Mozė sužino savo tikrają kilmę. Įkvėptas Dievo apsireiškimo, jis pasiryžta išvaduoti visus vergus ir desperatiškai kautis, kad priimtų savo likimą kaip lyderis ir vergų išvaduotojas. Įgarsinta rusiškai. I dalis vasario 17d., II dalis vasario 24 d. 17,45 val. Prienų parapijos namų salėje. Įėjimas nemokamas.   Režisierius: Roger Joung Aktoriai: Ben Kingsley, Franjk Langella.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close