Lietuvos petankės dvejetų čempionato nugalėtojai – „Ferrum“ duetas

Rugpjūčio 27 dieną Kaune, Aleksoto aikštyne, vyko Lietuvos petankės dvejetų čempionatas. Jame dalyvavo ir trys birštoniečių komandos: „Ferrum“ (Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdanavičius), „13“ (Vytautas Gedminas ir Gintaras Račkus), „B2“ (Kęstutis Pranculis ir Voldemaras Barakauskas).

Čempionate žaidė 14 dvejetų iš Kauno, Šiaulių ir Birštono.

Po ilgai trukusių varžybų išaiškėjo ir laimėtojai, kuriais tapo Birštono „Ferrum“ dvejetas – Irma Gedminaitė ir Paulius Bagdonavičius. Laureatais jie tapo rezultatu 13: 7 įveikę „Čiobrelį“ iš Šiaulių.

Antroji vieta atiteko Šiaulių ,,Čiobrelio“ dvejetui – Sigitai Čerkasienei ir Evaldui Kievišui, o trečiąją užėmė jungtinis dvejetas ,,Jo Jo“ – Paulius Rulinskas iš Šiaulių ir Rolandas Kukcinavičius iš Kauno.

Kitos dvi birštoniečių komandos gana smarkiai atsiliko nuo čempionų – „13“ dvejetas užėmė 13 vietą, o „B2“ – 14.

 DSC_0015

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close