Nukeltas daugiau nei 20 tonų sveriantis Kauno „Molo“ bokštelio stogas

Ketvirtadienį Kauno prekybos ir pramogų centre „Molas“ prasidėjo didieji eksterjero atnaujinimo darbai – nukeltas apie 22 tonas svėręs, 16 m skersmens bokštelis. Palyginimui, vidutiniškai lengvasis automobilis sveria apie 1,5–2 tonas. Šis bokštelis stovėjo nuo 2006 metų. Jo atsisakyti buvo nuspręsta planuojant fasado atnaujinimą.

Šią vasarą pradėti atnaujinimo darbai kainuos apie 3 mln. Eur. Modernizavimo metu keičiamas prekybos centro išplanavimas, atnaujinamas interjeras ir eksterjeras. Darbus planuojama baigti rudenį.

Tiek vidaus, tiek ir išorės interjerą projektuoja Gedimino Jurevičiaus studija kartu su architektų komanda „Top Architects“: architektai Eglė Jurevičiūtė-Rakštė, Rūta Jurevičiūtė ir Gediminas Mačiulis.

22.000 kv. m užimančiame „Mole“ dabar veikia virš 50 parduotuvių, 15 įvairias paslaugas teikiančių įmonių, 5 kavinės ir restoranai. Prekybos ir pramogų centras buvo atidarytas 2003 m.

2015 m. „Molą“ įsigijo UAB „Westerwijk investments“, kuri priklauso privataus kapitalo olandų investicinei grupei „Westerwijk Properties“. Nuo 2015 m. birželio prekybos centrą valdo nekilnojamojo turto paslaugas teikianti įmonių grupė „Newsec“.

Stogo nuemimas6

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close