Į pergales – su nauja komanda ir olimpiniu čempionu

Vėstantis oras ir artėjanti ruduo kasmet aktyviai veiklai pakviečia ne tik moksleivius, bet ir sporto aistruolius, kurie su didžiausiu smalsumu laukia ir naujų Prienų-Birštono krepšinio komandos „Vytautas“ kovų.

 

Rugsėjo 21 dieną prasideda naujasis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) – „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezonas. Prienų krašto komandai šis sezonas – jau aštuntas. Likus mėnesiui iki pirmųjų varžybų į pirmąją treniruotę Prienų daugiafunkciame sporto komplekse susirinko naujoji Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda.

 

Į pergales„Vytautą“ šiemet ves Vytenis Čižauskas, Paulius Ivanauskas, Artūras Valeika, Mindaugas Kupšas, Regimantas Miniotas, Saulius Kulvietis, Tomas Dimša, Martynas Linkevičius, Edvinas Šeškus, Domantas Šeškus, Tomas Michnevičius bei Tomas Delininkaitis.

 

Šiemet komandoje vėl daug naujų narių. Po praėjusio sezono sutartis su komanda pratęsė tik Paulius Ivanauskas, Domantas Šeškus ir Tomas Michnevičius. Pasak komandos vyr. trenerio Virginijaus Šeškaus, kiti krepšininkai išvyko žaisti į užsienio klubus, kai kurie migravo į kitus Lietuvos klubus.

 

Ne paslaptis, kad krepšininkus suviliojo geresnis atlygis. Pasak V. Šeškaus, nors klubą remia ištikimi jo gerbėjai ir rėmėjai, tačiau klubui papildoma parama siekiant naujų pergalių vis dar reikalinga.

 

Ko gero, viena didžiausių klubo naujienų – fizinio parengimo treneris. Jau pirmąją naujosios „Vytauto“ komandos treniruotę vedė 1980 m. Maskvos vasaros olimpinėse žaidynėse aukso medalį iškovojęs olimpinis čempionas Remigijus Valiulis.

 

Naujasis LKL sezonas prasidės rugsėjo 21 dieną. Atidarymo iškilmėse pirmąsias lygos rungtynes Klaipėdoje žais Klaipėdos „Neptūnas“ ir Prienų-Birštono „Vytautas“.

DSC_6761

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close