Po nulinio penktojo pratimo, šeštajame – ketvirtoji Vlado Motūzos vieta

Pociūnuose vykstančiame Pasaulio sklandymo čempionate organizatoriams gamta tikrai nepadeda. Rugpjūčio 7 d. bandymas vykdyti pratimą baigėsi fiasko, bet kitą dieną pasisekė. Tiesa, tik 38 ekipažams iš 110 pavyko grįžti į Pociūnus, įveikus visą numatytą distanciją.

Tarp grįžusiųjų buvo ir du Lietuvos ekipažai – Vladas Motūza (standartinė klasė) ir Viktoras Kukčikaitis su Dariumi Liaugaudu (20 m klasė). Abiejų sklandytuvų pilotai pasirodė sėkmingai.

 

Vladas Motūza standartinėje  klasėje šeštajame pratime buvo ketvirtas (987 taškai) ir bendroje įskaitoje šoktelėjo į 7 vietą (3739). Antras šioje klasėje dalyvaujantis lietuvis Romualdas Konteikis šeštajame pratime buvo priverstas nutūpti aikštelėje, įveikęs 275,27 km (561 taškas). Po šešių pratimų R. Konteikis yra 21-as (3028).

Šeštąjį pratimą šioje klasėje laimėjo belgas Oliver Servin (1000), o bendroje įskaitoje pirmauja Prancūzijos pilotas Louis Bouderlinque (4100).

 

20 m klasėje gerina savo pozicijas Lietuvos duetas Viktoras Kukčikaitis ir Darius Liaugaudas. Šeštajame pratime Lietuvos atstovai užėmė aštuntąją vietą (902) ir bendroje įskaitoje iš 14 vietos pakilo į devintąją (3445).

Pratimą laimėjo Julien Dubos ir Laurent Aboulin iš Prancūzijos (1000), o bendroje įskaitoje pirmauja Stefano Ghiorzo ir Federico Mangano iš Italijos (4236).

 

Deja, klubinėje klasėje Lietuvos atstovams sekėsi prastai. Abu pilotai užėmė vietas ketvirtajame dešimtuke. Vytautas Rasimavičius buvo 32-as (101,2 km, 304 taškų), Linas Miežlaiškis – 37-as (87,94 km, 264taškai). 

Bendroje įskaitoje V. Rasimavičius yra 24-ias (3056), L. Miežlaiškis – 39-as (2423).

Šeštąjį pratimą laimėjo Peter Hartman iš Austrijos (804). Bendroje įskaitoje į pirmąją vietą pakilo Jan Rothardt iš Vokietijos (3894). 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close