Pasaulio sklandymo čempionate – aštuntoji Vlado Motūzos vieta (GALERIJA)

www.kvitrina.com

Rugpjūčio 14 d. Pociūnuose (Prienų rajonas) buvo iškilmingai uždarytas Pasaulio sklandymo čempionatas standartinėje, klubinėje ir 20 m klasėse. 133 sklandytojai iš 29 šalių dvi savaites kovojo ne tik vieni su kitais, bet ir su gamta, kuri tikrai nebuvo itin maloninga.

Visgi, čempionato organizatoriai, pasak Tarptautinės žiuri prezidento Bobo Bickerso, dėl savo profesionalumo sugebėjo viską atlikti aukštame lygyje.

Iškilmingos varžybų uždarymo ceremonijos išvakarėse Pociūnuose buvo pastatytas dar vienas stogastulpis, kuris tapo pasibaigusio čempionato akcentu. Tradicija kiekvienam čempionatui statyti po stogastulpį prasidėjo 2001 metais. 34-ojo Pasaulio sklandymo čempionato stogastulpis, pasak šalyje žinomo tautodailininko Algimanto Sakalausko, gimė prieš savaitę ir šiuo metu jis atrado savo vietą Pociūnų stogastulpių parke.

Apdovanojimo ceremonijos metu buvo pagerbtas tik vienas  lietuvis – Vladas Motūza, kuris standartinėje klasėje iškovojo 8 vietą.

Daugiausiai apdovanojimų 34-ajame Pasaulio sklandymo čempionate pelnė Prancūzijos pilotai, kurie tapo nugalėtojais komandinėje įskaitoje bei iškovojo 4 medalius asmeninėse varžybose (2 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos). Vokietijos sklandytojai liko antri, treti – Didžiosios Britanijos atstovai.

Nugalėtojais tapo Louis Bouderliquje (Prancūzija, standartinė klasė), Jan Rothhardt (Vokietija, klubinė klasė), Julien Duboc ir Laurent Aboulin (Prancūzija, 20 m klasė). Lietuvos atstovai komandinėje įskaitoje užėmė 13 vietą.

Lietuvos komandos rezultatai: Vladas Motūza (8 vieta, standartinė klasė), Romualdas Konteikis (32 vieta, standartinė klasė), Vytautas Rasimavičius (24 vieta, klubinė klasė), Linas Miežlaiškis (31 vieta, klubinė klasė), Viktoras Kukčikaitis, Darius Liaugaudas (15 vieta, 20 m klasė).

 

 www.kvitrina.com

galerija0906

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close