Susitikimo su LR aplinkos ministru metu aptarti svarbūs aplinkosaugos projektai

Rugpjūčio 3 dieną Birštono savivaldybėje lankėsi LR aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, viceministras Linas Jonauskas, ministerijos kancleris Robertas Klovas ir ministro patarėjas Algirdas Žebrauskas. Ministerijos atstovai susitiko su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene, Administracijos direktoriaus pavaduotoju Ramūnu Noreika. Susitikimo metu buvo aptartas daugiabučių gyvenamųjų namų modernizavimas Birštone, kvartalinė renovacija, Nemuno upės dumblėjimo problema, upės valymo būtinybė, kiti svarbūs aplinkosauginiai projektai. Taip pat LR aplinkos ministras kartu su ministerijos atstovais lankėsi naujausiuose Birštono turizmo ir sveikatinimo objektuose: mineralinio vandens paviljone „Birutės vila“, Kneipo sode, mineralinio vandens garinimo bokšte „Druskupis“.

Birštono savivaldybės informacija

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close