Baigėsi kariuomenės inžinierių nacionalinės pratybos „Inžinierių griausmas“

Liepos 31 d. Gaižiūnų poligone (Jonavos r.) pasibaigė septynias dienas trukusios nacionalinės kariuomenės inžinierių ir Sausumos pajėgų karių pratybos „Inžinierių griausmas 2016“, kurias organizavo Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas.
Pratybų uždarymo rikiuotės metu Inžinerijos bataliono vadas majoras Ramūnas Jurskis padėkojo kariams už sėkmingai įvykdytas užduotis ir apdovanojo mokymuose pasižymėjusius karius. Šiais metais pratybos išsiskyrė gausiu pratybų dalyvių skaičiumi – jose dalyvavo per 700 karių iš Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir kitų Sausumos pajėgų vienetų, o jų pagrindą sudarė pirmoji nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių karta.
Kariai vienu metu treniravosi šešiose skirtingose mokymosi vietose Gaižiūnų poligone – įrengė perėjas per minų laukus, apsaugines kliūtis ir taktinius minų laukus, vykdė objektų gynybą, kėlėsi per vandens kliūtis, mokėsi sprogdinti konstrukcijas, taip pat atliko ABC (apsauga nuo atominio, biologinio ir cheminio ginklo) veiksmus švarinimo punkte.
„Inžinierių griausmo“ pratybos yra didžiausi Inžinerijos bataliono mokymai, kurie rengiami nuo 2013 metų.
Nuotraukos autorius – eil. Mantautas Patašius

MODN1366

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close