Lietuviai kol kas nesuranda kelių į pergales

Rugpjūčio 3 d. Pasaulio sklandymo čempionato organizatoriai sulaukė palankaus oro ir 111 sklandytuvų pakilo į debesuotą dangų. Gan ilgai virš Pociūnų galima buvo stebėti ne vieną dešimtį sklandytuvų, kurie desperatiškai gaudė kilimo oro srautus („termikus“). Pilotai susitvarkė su iššūkiais ir pratimas buvo atliktas.
Deja, Lietuvos komandai pratimas nebuvo išskirtinis ir jie buvo tolokai nuo lyderių.
Standartinėje klasėje geriausiai susitvarkė su užduotimi Felipe Levin iš Vokietijos ir gavo maksimumą taškų (666) už šį pratimą. Vladas Motūza finišavo 20-as (490), o Romualdas Konteikis – 31-as (374).
Bendroje įskaitoje šioje klasėje lyderiu tapo Louis Bonderlique (2352) iš Prancūzijos.
Lietuviai po trijų pratimų prarado keletą pozicijų – V. Motūza nukrito į 12-ą (2034), o R. Konteikis į 26-ą (1728).
Klubinėje klasėje pirmas buvo Gerrard G. Dale (608) iš Didžiosios Britanijos. Antrojo pratimo prizininkas Vytautas Rasimavičius šį kartą buvo tik 40-as (316). Kitas Lietuvos pilotas Linas Miežlaiškis užėmė 22 vietą (439).
Po trijų etapų klubinėje klasėje lyderiu tapo Lukaš Grabowski iš Lenkijos (2354). Vytautas Rasimavičius bendroje įskaitoje nukrito į 15 vietą (2057). Linas Miežlaiškis taip pat pasistūmėjo viena pozicija žemyn (24 vieta, 1968 taškai).
Trečiasis pratimas sąlyginai sėkmingas buvo Dariui Liaugaudui ir Viktorui Kukčikaičiui, kurie 20 m klasėje finišavo 11-i (595). Šioje klasėje nugalėjo Pablo Verdura ir Luis Colombero iš Argentinos (696). Po trijų pratimų lyderių poziciją išsaugojo slovėnai Erazem Polutnik ir Sebastjan Ramšak (2340). Lietuviai iš 15-os vietos pakilo į 14-ą (1879).

_IGP6351

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close