„Judėkime ir plaukime kartu“ – stovykla prie Guostaus ežero

Birštono savivaldybė organizuoja ir finansuoja keletą socialinių projektų, tarp jų ir projektą „Judėkime ir plaukime kartu“. Įgyvendinant šį projektą, sudaromos sąlygos trečiųjų klasių mokiniams mokytis plaukti baseine, o vėliau, vasaros metu, organizuojamos stovyklos prie Guostaus ežero.

 

Šiemet trenerių Jono Juozaičio ir  Lino  Smailio  auklėtiniai irgi labai laukė vasaros, kad galėtų smagiai praleisti laiką prie jau pamėgto ežero.

Stovykloje vaikai ne tik pagilina plaukimo žinias, kurių įgijo mokydamiesi plaukti baseine, bet ir įtvirtina jas plaukiodami ežere, rengdami varžybas. Be to, lauko stovykla – tarpusavio bendravimo, palapinių statymo, laužo kūrimo ir visokių kitokių gyvenime reikalingų dalykų mokymosi stovykla.

Šiemet orai nelepino, mažai buvo dienų be lietaus, todėl dar prisidėjo ir išlikimo gamtoje treniruotė.

Dienos metu vaikai žaidė įvairius žaidimus, organizavo sporto varžybas. Badmintono varžybų nugalėtoju tapo Lukas, o plaukimo varžybose nepralenkiama buvo Vaida.

Stovyklautojai dėkingi savivaldybei, Sporto centrui ir savo šauniems treneriams už nuostabią stovyklą, o „Guostaus“ kavinės vadovei Zitai už puikius pietus ir  neįkainojamus gyvenimiškus patarimus.

 

„Naujojo Gėlupio“ informacija

100_7493

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close