Bendruomenių sporto šventė Nemajūnuose

Penktadienį, liepos 22 dieną, Birštono savivaldybės bendruomenių atstovai rinkosi į Nemajūnų dienos centro aikštyną, kur vyko bendruomenių sporto žaidynės. Žaidynes, laimėję projektą, organizavo Nemajūnų bendruomenė „Santalka“.

 

Susirinkusius sportininkus varžyboms išrikiavo Birštono sporto centro treneris Jonas Juozaitis. Sporto šventės pradžią paskelbė bendruomenės pirmininkė Angelė Kederienė.

Sportininkai pasiskirstė po stadioną ir aikštynuose užvirė atkaklios, tačiau draugiškos kovos. Išsiaiškinti, kurie stipresni, greitesni ir taiklesni, buvo galima krepšinio (3×3), baudų mėtymo, mini futbolo, smiginio bei pasagos mėtymo rungtyse.

Oras buvo puikus, žiūrovų ir dalyvių – daug, visi „sirgo“ už savo komandą. A. Kederienė pasidžiaugė bendruomenės narių aktyvumu – žaidynėse dalyvavo net po kelis šeimos narius. Ypač gausa išsiskyrė Mockevičių šeimyna, kurios trys vyrai žaidė krepšinį. Gerai sekėsi ir Bunevičiams bei Leščinskams. Sportininkų žaidimą stebėjo kiti šeimos nariai, moterys bei anūkai juos palaikė.

Tačiau ne tik vyrai kovojo dėl apdovanojimų. Moterys gerai pasirodė smiginio rungtyje bei pasagos mėtyme.

Mažesni ir mažiausieji šeimų nariai smagiai šokinėjo ant didžiulio pripučiamo batuto, ritinėjosi po sodą didžiuliuose balionuose.

Krepšinio rungtyje geriausiai sekėsi „Kalniečių“ komandai, užėmusiai pirmą vietą. Antri buvo „Gelažūnai“, o treti – „M-Backet“ trijulė.

Futbolą geriausiai žaidė „M-Backet“, antri buvo „Kalniečiai“, treti – „Nemajūnai“.

Tritaškius taikliausiai mėtė Arnoldas Mielaika, Darius Mockevičius ir Evaldas Daukševičius.

Estafetės rungtyje pasižymėjo „Žalgirio“ komanda ir Nemajūnų dienos centro atstovai.

Smiginio rungtyje tarp moterų nugalėtoja tapo Aušra Šliaužienė, antrą vietą užėmė Alma Nekraševičienė, o trečią – Irena Šliaužienė. Vyrų grupėje pirmoji vieta atiteko Remigijui Leščinskui, antra – Valentinui Bunevičiui, trečia – Albertui Bunevičiui.

Pasagos mėtymo rungtis visose varžybose laikoma bene sunkiausia. Tačiau puikiai sekėsi Monikai Lešinskaitei, kuri užtikrintai laimėjo pirmą vietą. Antrą vietą laimėjo Ona Valerija Grybauskienė, trečioji vieta atiteko bendruomenės pirmininkei ir renginio organizatorei A. Kederienei.

Vyrų grupėje ši rungtis buvo palanki R. Leščinskui, kuris ir laimėjo pirmąją vietą. Antrą vietą užėmė V. Bunevičius, trečią – Rimantas Simanavičius.

Vyriausiojo žaidynių dalyvio titulas ir prizas atiteko O. V. Grybauskienei.

Šventės pabaigoje visiems už dalyvavimą ir aktyvumą dėkojo A. Kederienė. Pirmininkė sakė, kad šio krašto žmonės turi puikias galimybes aktyviai ir sveikai gyventi, rasti laiko ne tik pabūti kartu su šeima draugų ir artimųjų būryje, bet ir pasportuoti. A. Kederienė džiaugėsi ir dėkojo visiems susirinkusiems palaikyti savo šeimų narių, pabendrauti ir smagiai leisti laiką.

Bendruomenės pirmininkė ir renginio organizatorė dėkojo rėmėjams, Birštono savivaldybei, sporto centrui už pagalbą organizuojant sporto šventę.

Po intensyvių varžybų visi sugužėjo į Amatų centrą, kur laukė skani vakarienė ir jaukus bendravimas.

DSCF4592

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close