Nemajūnų dienos centre – pirmasis Senjorų klubo susitikimas

Nemajūnų dienos centro direktoriaus Ginto Pačėso ir Birštono klubo „Viltis gyventi“ pirmininkės Anelės Pyragienės kvietimu atvykome į Nemajūnų dienos centrą, į pirmąjį organizuojamo Senjorų klubo susitikimą. Direktorius supažindino su Dienos centro veikla. Čia teikiamos įvairios socialinės paslaugos: pagalba į namus, dienos socialinė globa, vykdomas socialinių įgūdžių ugdymas, vaikų užimtumas, popamokinė veikla ir įvairios vasaros stovyklos, higienos paslaugos. Buvome pakviesti, jei norime, pasinaudoti Dienos centre teikiamomis paslaugomis.

Pirmojo Senjorų klubo susitikimo tikslas buvo susipažinti, išklausyti vieni kitų nuomones, norus, numatyti bendravimo ir veiklos planus ateičiai.

Informacinių technologijų amžiuje, kad galėtume bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje erdvėje, buvo nutarta mokytis kompiuterinio raštingumo. Mokymus ves Dienos centro užimtumo specialistė Donata Revuckienė. Klubo nariai nutarė susitikti kartą per savaitę.

Apžiūrėję Nemajūnų dienos centro patalpas ir gražiai sutvarkytą aplinką, Nemajūnų amatų centre valgėme skanias dzūkiškas bandas, kurias senjorams dovanojo Nemajūnų bendruomenės santalka.

Klubo „Viltis gyventi“ narė Ona Valerija Grybauskienė

IMG_0410

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close