Atliekant intensyvius tyrimo veiksmus paaiškėjo naujos eismo įvykio aplinkybės

Ikiteisminio tyrimo metu apklausus liudytojus, paaiškėjo, kad liepos 11 d. kelyje VIA BALTICA įvykusio eismo įvykio, kurio metu žuvo du Ukrainos Respublikos piliečiai, o dar keturi Ukrainos ir Latvijos piliečiai sunkiai sužeisti, kaltininkas yra „Honda CRV” vairuotojas Latvijos Respublikos pilietis (g. 1977 m.).

Liudytojai paaiškino, kad automobilis „Honda CRV” važiavo Marijampolės kryptimi, kai staiga išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu automobiliu „Audi A4”. Dėl sunkios sveikatos būklės policijos pareigūnai negali apklausti likusių gyvų eismo įvykio dalyvių.

Eismo įvykio metu taip pat nustatytos „Audi” automobilyje važiavusių, šiuo metu Kauno klinikose gydomų vyrų asmenybės, abu vyrai (g. 1993 m. ir 1989 m.) turi dvigubą pilietybę – Ukrainos ir Rumunijos.

Ikiteisminį tyrimą kuruoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūra.

 

Ankščiau rašėme.

Kraupi nelaimė kelyje VIA BALTICA

Liepos 11 d. apie 6 val. 30 min. Prienų r., Veiverių sen., Gustaičių k. ribose, kelyje VIA BALTICA 30 – ame km, Ukrainos Respublikos piliečio (g. 1977 m.), vairuojamas automobilis „Audi A4” išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su automobiliu „Honda CRV”, vairuojamu Latvijos Respublikos piliečio (g. 1963 m.). Eismo įvykio metu žuvo „Audi A4” vairuotojas ir keleivis (g. 1974 m.). Dar du „Audi” keleiviai dėl patirtų sužalojimų perduoti medikams, jų asmenybių nustatyri nepavyko, eismo įvykio metu sužalojimus patyrė ir „Honda” automobilio vairuotojas bei keleivė (g. 1963 m.), visi nukentėjusieji išvežti į Kauno klinikas.

Įvykio aplinkybes tiria Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

DSC03698

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos.

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri, apsilankius svetainėje, išsaugoma Jūsų kompiuteryje arba greitojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė tam tikrą laiką gali „atsiminti“ Jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), dėl to Jums nereikia kaskart jų iš naujo įvedinėti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Close